שערים ומעברים חכמים

בקרת כניסה ומעברים חכמים

מחפש שער מסתובב או מעבר מהיר להולכי רגל מכל סוג שהוא? מצאת! אותות בעלת ניסיון עשיר באספקה של שירותי יבוא, יעוץ והתקנה של כל סוגי הקרוסלות ושערים מסתובבים – סבסבות. אנו מספקים מעברים אלקטרונים ומעברים מכניים, הניתנים לשילוב עם קורא כרטיסים (ואלידטור).

מתחייבים לשירות אמין ואיכותי!

חברת אותות בעלת ניסיון עשיר, ומאחוריה מגוון רחב של פרויקטים אשר בוצעו בהצלחה. נציגי השירות והטכנאים שלנו פועלים על מנת לספק ללקוחותנו בטחון בעסק ושקט נפשי. אנחנו מתחייבים לשירות אמין, מקצועי, ואיכותי! לקבלת חוות דעת נוספות, ניתן לצפות בעמוד ‘לקוחות מספרים’

נשמע מעניין?

מלאו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם

שאלות נוספות ?

מידע טכני ופרטים נוספים על האפליקציה שלנו

חברת אותות מספקת מגוון רחב של שערים ומעברים, אלקטרונים ומכאנים. אנו מקפידים לעבוד עם מוצרים איכותיים ביותר, ופועלים כל העת לחידוש מאגר המוצרים שלנו ועמידה בחזית הטכנולוגית.

אנחנו מספקים פתרונות בקרת קהל כוללים. ניתן לרכוש את כל סוגי השערים כפתרון בודד או כחלק ממערכת המשלבת ואלידציה (אישרור) ותוכנת ניהול. צור איתנו קשר לקבלת הפתרון המתאים ביותר עבורך.

לאחר פגישת ייעוץ וקבלת המידע הנדרש להבנת העסק שלך, נוכל לספק לך את הפתרון המקיף והמתאים ביותר. נשמע מעניין? צור איתנו קשר עוד וקבע פגישת יעוץ.

היתרונות בשימוש בפתרונות המעברים ובקרת הקהל שאנו מספקים הם רבים.מטרתנו העיקרית בפיתוח המוצרים שלנו, היא יצירת סדר וארגון בעסק, תוך בקרת כנניסת משתמשים ופילוח עמוק של מידע הנשמר לאורך זמן.

ניתן לקבל הצעת מחיר עבור מערכות שלמות המשלבות את האפליקציה שלנו, או עבור שימוש בשערים בלבד. אנו מעוניינים לספק את המוצר המתאים ביותר במחיר הטוב ביותר ולכן אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ.

אותות היא חברה בעלת ניסיון עשיר (30+ שנים) ומאחוריה מספר רב של פרויקטים אשר בוצעו עבור חברות מהגדולות במשק, משרדי ממשלה, צה”ל ועוד. אנו באותות מבינים את האחריות הנדרשת מצד לקוחות המעוניינים לעבוד איתנו.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
שינוי גודל גופנים
ניגודיות גבוהה