תוכנת הניהול Smart Club

שליטה מלאה בעסק שלך

מחלקת פיתוח תוכנה באותות, הכוללת מהנדסים ותוכניתנים, אחראית על כל התוכנות שפיתחנו במשך השנים: בקרת כניסה, תשלום חכם, הנהלת חשבונות, מעקב לקוחות, ועוד. תוכנות אלו מותקנות ופועלות מעל 12 שנים אצל מאות לקוחות בארץ ובעולם. חלקן בשרת מקומי וחלקן במיחשוב ענן. על בסיס התוכנות הקיימות, יצרנו תוכנה חדשה ואיכותית במיוחד, לתחום מכוני הכושר, קאנטרי קלאב, בריכות, מועדוני ספורט שונים, וכד’.

מגוון מוצרים משלימים

אותות אלקטרוניקה בע”מ פועלת במטרה ליצור מעטפת פיתרונות מלאה לעסקים. תוכנת הניהול שלנו ניתנת לסכנרון והתאמה עם רכיבים רבים. אנו מעוניינים לייצר מגוון כלים תחת ‘קורת גג’ אחת ובכך לאפשר אינטגרציה מלאה יותר של רכיבים, שירות מקיף ואיכותי, ותמורה מלאה ללקוחות החברה.

מתוך תוכנת הניהול

Picture1
Picture7
Picture2
Picture8
Picture3
Picture9
Picture4
Picture10
Picture5
Picture11
Picture6
Picture12

נשמע מעניין?

מלאו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם

שאלות נוספות ?

מידע טכני ופרטים נוספים על האפליקציה שלנו

“סמארט קלאב” מבית אותות נחשבת לתוכנה המשוכללת, חדשנית והנוחה ביותר להפעלה בארץ. צוות פיתוח התוכנה של חברתנו עושה מאמצים רבים כדי לשמר את הצלחת החברה ואת התפתחותה המתמדת.

האפליקציה שלנו כוללת מספר רב של פיצ’רים ומודולים אשר פותחו בחברתנו. כיוון שלא כל מודול מתאים לכל סוג עסק, אנו מבצעים התאמה אישית של האפליקציה עבור כל לקוח.

לאחר פגישת ייעוץ וקבלת המידע הנדרש להבנת העסק שלך, נוכל לספק לך את הפתרון המקיף והמתאים ביותר. נשמע מעניין? צור איתנו קשר עוד וקבע פגישת יעוץ.

תוכנת הניהול שלנו גנרית לחלוטין ומתאימה למגוון רחב של עסקים הפועלים בתחומי הספורט. בין אם אתם הבעלים של בריכת שחייה או רשת מכוני כושר, יש ביכולתנו להתאים את האפליקציה ואת הפיצ’רים שלה למידותיכם האישיות.

ניתן לקבל הצעת מחיר עבור מערכות שלמות המשלבות את האפליקציה שלנו, או עבור שימוש באפליקציה בלבד. אנו מעוניינים לספק את המוצר המתאים ביותר במחיר הטוב ביותר ולכן אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ.

אותות היא חברה בעלת ניסיון עשיר (30+ שנים) ומאחוריה מספר רב של פרויקטים אשר בוצעו עבור חברות מהגדולות במשק, משרדי ממשלה, צה”ל ועוד. אנו באותות מבינים את האחריות הנדרשת מצד לקוחות המעוניינים לעבוד איתנו.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
שינוי גודל גופנים
ניגודיות גבוהה