אפליקציה לטלפון החכם

חווית משתמש איכותית ומגוונת

האפליקציה שפתחנו עבור לקוחות הקצה, מספקת חוויה מלאה ומגוונת יותר עבור המנויים. האפלקציה כוללת אפשרויות טכניות וחברתיות רבות ובעצם כך מנגישה את העסק ומספקת מרחב חברתי עשיר בין משתמשי הקצה לבין עצמם, ובינם לבין צוות ההדרכה והניהול.

נגישות מלאה מכל מכשיר

אפליקצית סמארט קלאב מבית אוטות היא אפליקציה ‘גמישה’ הניתנת להפעלה ממגון מכשירים וצגים.

מתוך האפליקציה

Picture1
Picture7
Picture2
Picture8
Picture3
Picture9
Picture4
Picture10
Picture5
Picture11
Picture6
Picture12

נשמע מעניין?

מלאו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם

שאלות נוספות ?

מידע טכני ופרטים נוספים על האפליקציה שלנו

“סמארט קלאב” מבית אותות נחשבת לתוכנה המשוכללת, חדשנית והנוחה ביותר להפעלה בארץ. צוות פיתוח התוכנה של חברתנו עושה מאמצים רבים כדי לשמר את הצלחת החברה ואת התפתחותה המתמדת.

האפליקציה שלנו כוללת מספר רב של פיצ’רים ומודולים אשר פותחו בחברתנו. כיוון שלא כל מודול מתאים לכל סוג עסק, אנו מבצעים התאמה אישית של האפליקציה עבור כל לקוח.

לאחר פגישת ייעוץ וקבלת המידע הנדרש להבנת העסק שלך, נוכל לספק לך את הפתרון המקיף והמתאים ביותר. נשמע מעניין? צור איתנו קשר עוד וקבע פגישת יעוץ.

האפליקציה שלנו גנרית לחלוטין ומתאימה למגוון רחב של עסקים הפועלים בתחומי הספורט. בין אם אתם הבעלים של בריכת שחייה או רשת מכוני כושר, יש ביכולתנו להתאים את האפליקציה ואת הפיצ’רים שלה למידותיכם האישיות.

ניתן לקבל הצעת מחיר עבור מערכות שלמות המשלבות את האפליקציה שלנו, או עבור שימוש באפליקציה בלבד. אנו מעוניינים לספק את המוצר המתאים ביותר במחיר הטוב ביותר ולכן אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ.

אותות היא חברה בעלת ניסיון עשיר (30+ שנים) ומאחוריה מספר רב של פרויקטים אשר בוצעו עבור חברות מהגדולות במשק, משרדי ממשלה, צה”ל ועוד. אנו באותות מבינים את האחריות הנדרשת מצד לקוחות המעוניינים לעבוד איתנו.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
שינוי גודל גופנים
ניגודיות גבוהה