מערכות כירטוס ותשלום

יתרונות השימוש בכירטוס אלקטרוני

מערכות כירטוס אלקטרוני הם למעשה כבר סטנדרת בארץ ובעולם. השימוש במערכת  מאפשר בקרה וניהול נכונים, כמו גם זרימת קהל מהירה, חווית משתמש איכותית. לפניכם פירוט היתרונות אשר המערכת שלנו מציעה:

למי המערכת מתאימה?

שילוב והתאמה מלאה לעסקים בתחום הספורט

כבר הספקת לבחון את האפליקציה שלנו?

אפלקציית הניהול שלנו – “סמארט קלאב”, היא הפתרון המשלים שפתחנו עבור שימוש במערכות הכירטוס והתשלום. באמצעות האפליקציה אנו מאפשרים ללקוחותנו גישה מקיפה ויכולת פילוח של המידע המתקבל ממערכת התשלום. אנו מציעים פתרון מקיף ואיכותי המאפשר ניצול אמיתי של המשאבים הקיימים. לקבלת מידע נוסף אודות האפליקציה וכלל הפיצ’רים המוצעים בה, לחץ כאן.

נשמע מעניין?

מלאו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם

שאלות נוספות ?

מידע טכני ופרטים נוספים על האפליקציה שלנו

“סמארט קלאב” מבית אותות נחשבת לתוכנה המשוכללת, חדשנית והנוחה ביותר להפעלה בארץ. צוות פיתוח התוכנה של חברתנו עושה מאמצים רבים כדי לשמר את הצלחת החברה ואת התפתחותה המתמדת.

האפליקציה שלנו כוללת מספר רב של פיצ’רים ומודולים אשר פותחו בחברתנו. כיוון שלא כל מודול מתאים לכל סוג עסק, אנו מבצעים התאמה אישית של האפליקציה עבור כל לקוח.

לאחר פגישת ייעוץ וקבלת המידע הנדרש להבנת העסק שלך, נוכל לספק לך את הפתרון המקיף והמתאים ביותר. נשמע מעניין? צור איתנו קשר עוד וקבע פגישת יעוץ.

האפליקציה שלנו גנרית לחלוטין ומתאימה למגוון רחב של עסקים הפועלים בתחומי הספורט. בין אם אתם הבעלים של בריכת שחייה או רשת מכוני כושר, יש ביכולתנו להתאים את האפליקציה ואת הפיצ’רים שלה למידותיכם האישיות.

ניתן לקבל הצעת מחיר עבור מערכות שלמות המשלבות את האפליקציה שלנו, או עבור שימוש באפליקציה בלבד. אנו מעוניינים לספק את המוצר המתאים ביותר במחיר הטוב ביותר ולכן אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ.

אותות היא חברה בעלת ניסיון עשיר (30+ שנים) ומאחוריה מספר רב של פרויקטים אשר בוצעו עבור חברות מהגדולות במשק, משרדי ממשלה, צה”ל ועוד. אנו באותות מבינים את האחריות הנדרשת מצד לקוחות המעוניינים לעבוד איתנו.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
שינוי גודל גופנים
ניגודיות גבוהה